Novinky

Víťazkou finálového večera 1.ročníka Miss Plus Size 2014 sa stala Tereza Tekulová

Prvý ročník tejto skvelej súťaže krásy už má svoje víťazky :) V nedeľu dňa 26.10.sa konal finálový večer v budove Wustenrot Teatro, v ktorom súťažilo o titul 11 krásnych finalistiek s konfekčnou velkosťou 38-42. 

AKO PREBIEHA VÝROBA SHAMBALLA DOMINI ORIGINÁLNYCH ŠPERKOV Z LIEČIVÝCH POLODRAHOKAMOV

AKO PREBIEHA VÝROBA SHAMBALLA DOMINI ORIGINÁLNYCH ŠPERKOV Z LIEČIVÝCH POLODRAHOKAMOV

Proces celkovej výroby konečného výrobku Shamballa Domini, podlieha viacerých činnostiam, až kým je všetko pripravené na dopravu k Vám :) Kedže je celý produkt hand made, skoro všetky veci si tvorím sama. Ako to prebieha? 

1.Inšpirácia, vytvorenie návrhu pre danú kolekciu na určité časové obdobie

2. Nákup tovaru

3. Medzi tým ako mi na SR prídu objednané kamene si začnem tlačiť na farebný papier kartičky s charakteristikami jednotlivých drahých kameňov a minerálov, ktoré následne laminujem a vyrezávam do obzĺžníkového tvaru 

4.Následné začnem vyrábať náramky buď podľa teda vlastnej predlohy alebo vybavujem vaše objednávky, podľa vášho zadania na čo by mal byť náramok zameraný a v čom by Vám mal pomôcť, a aký orgán by mal liečiť. 

5. Keď sú výrobky hotové na každý pripínam označenie, ktoré je spárované s knižočkou v ktorej sú jednotlivé charakteristiky kameňov na Vašom náramku shamballa + vysvetlenie ako náramok nosiť a ako si ho čistiť, aby bol nabitý energiou. 

6. V konečnej fáze prebieha balenie do eco vrecúšok podľa farby náramku, vkladanie do exkluzívnych taštičiek spolu so zľavovými a darčekovými kupónky FIT&BEAUTY charakteru. :) 

* 5e zľava na brazílsku depiláciu
* 30e poukážka na ZDARMA ošetrenie pleti MARY KAY kozmetikou a profesionálne líčenie vizážistkou tiež ZDARMA
* 15% zľava na bielenie zubov
* 10% zľava na dentálnu hygienu
* ZDARMA poukaz na funkčný tréning TRX, cvičenie vlastnou váhou tela v prírode

7. Distribúcia zákazníkom a spätná väzba :)